L U M P I N

Jehacko.cz

0 Kč

LUMPIN ♥

Báječná, nová, česká znalumpinčka LUMPIN je tady!!!!

Všechno to začalo dne, kdy se plyšovému medvídku LUMPINOVI ♥ přestalo líbit, že už není tak často mazlený, jako o tom slýchával z vyprávění svých předků … Rozhodl se proto, že to změní a že nás znovu naučí tomu, co všichni  podvědomě chceme: rozvíjet lásku, fantazii, prostě si hrát a mít někoho moc rád …

Věřte, že největší radost tím uděláte sami sobě ♥ Váš LUMPIN, kamarád s velkým plyšovým srdcem!


--


LUMPIN (Česká republika)

Značka LUMPIN

Začalo to úplně nedávno nebo možná už někdy daleko dříve. To ví přesně jenom plyšový medvěd LUMPIN. Jednoho dne si uvědomil, že není tak často mazlený, jako mu o tom vyprávěl jeho dědeček. Rozhodl se proto, že to změní a že nás znovu naučí tomu, co všichni podvědomě chceme. Rozvíjet lásku, fantazii, prostě si hrát a mít někoho moc rád ...
Každý LUMPIN má svůj vlastní příběh a i když každý pochází z jiného konce světa, mají mnoho společného. Všichni pro nás chtějí být temi nejlepším i kamarády, chtějí s námi trávit náš volný čas, být s námi, když usínám a probouzíme se.
Chtějí, abychom je měli rádi i přes jejich drobné nedostatky, které mají stejně tak, jako každý z nás. Těšte se na příběhy "lumpinů" a pomozte jim v jejich poslání.

 

Značka LUMPIN je značkou českou, na čež jsme moc pyšní. Zrodila se jako trošku plánovaně a trošku více jako impulzivní nápad dvou šikovných lidiček v roce 2014 v Praze. Ać by se mohlo zdát, že je to mezi všemi značkami NEW BORN, už toho hodně dokázala a těší se oblibě po celé Evropě.

 


12345

12345

akce na vybrané produkty platí pouze do 31.12.2020

Horoušánská 234/9
25081 Nehvizdy

info@jehacko.cz
(+420) 602 573 981

Logo Gopay