Panenka - Anya

Jehacko.cz

0 Kč

Panenka - Anya

Cena: 1 599 Kč
Cena bez DPH: 1 599 Kč
Počet kusů: koupit

Panenka - Anya

Anya, módní a zábavná panenka, 46 cm vysoká
Jsme velmi zvláštní generaci dívek, že? Necítíme potřebu definovat, kdo jsme. My jsme my. A jsem na to hrdé. Milujeme starat se o naše vlasy, nosit sukně, ale zároveň nám nevadí hrabat se v hlíně. (Občas všechno najednou a ve stejnou dobu, když to tak cítíme.) Zvědavě pozorujeme laserovou show, zatímco se ženeme za našimi velkými sny. Není nemožné vyzkoušet cokoliv, snad jen s výjimkou jalapeño zmrzliny. To je prostě divný. Jestli budeme mýt auta na podporu útulků pro zvířata, psát dopisy, které pomohou zachránit lední medvědy či připomínat svým rodičům recyklovat noviny, je jedno. Všechno děláme s velkým nasazením a z celého svého srdce. Jsme tady, abychom žili naplno. A co nám přinese budoucnost? Kdo ví? Ať je to cokoliv, záleží to samozřejmě jen na nás. Je to náš čas, náš příběh.
Tvoje Anya

Ještě tu nebyla taková generace dívek, jako jsme my! Dodržujeme rodinné tradice a přitom vytváříme i naše vlastní, opravdu cool. Učíme naše mladší bratrance a sestřenice recyklovat a sbírat šaty pro dívky, které si nemohou dovolit koupit nové. Hrajeme „nebe, peklo, ráj“, skáčeme přes švihadlo, dokud jsme schopné popadnout dech. Jsme snílci i „ženy činu“. A jsme tady, abychom udělaly všechno, co se dá. A co bude dál? To si zatím neumíme představit. Právě teď se spolu zaměřme na dnešní den. Protože toto je náš společný čas. Toto je náš dnešní příběh. A co bude s celým světem? Ať je to cokoliv, je to jen na nás. Na tobě, na mně a na všech ostatních dívkách na této planetě. Jsme v tom společně. Je náš čas, je to náš příběh.

Výrobek obsahuje:
1 panenku, 1 šaty, 1 kabátek s flitry, 2 čelenky, 1 sada spodního prádla, 1 boty, 1 stojánek na šperky, 2 náhrdelníky, 1 náramek, 2 vlasové sponky s květinou a 3 páry náušnic pro panenky.
* Náušnice jsou určeny pouze pro panenku.

Síla dívky

Kód produktu:Panenka - Anya

Vaše hodnocení, doporučení pro další nakupující

Zatím žádné příspěvky.

Horoušánská 234/9
25081 Nehvizdy

info@jehacko.cz
(+420) 602 573 981

Logo Gopay