Tangle Teezer original fialovo/růžová

Jehacko.cz

0 Kč

Tangle Teezer original fialovo/růžová

Cena: 189 Kč
Cena bez DPH: 189 Kč
Původní cena: 360 Kč
Počet kusů: koupit

Tangle Teezer Original fialovo/růžová

Vlasový kartáč Tangle Teezer Original je celosvětově oblíben! Jemně rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy. Kartáč je plastový - příjemně masíruje pokožku hlavy. Touto masáží podporuje prokrvení pokožky hlavy, a tím i podporuje růst vlasů.  Speciálně navržený tvar skvěle padne do každé ruky.

Doporučujeme: Kartáč je vhodný pro děti - sedí do dětské ruky. Jemně rozčeše vlásky. Pro všechny malé princezničky. Česání bude zábava.


Tangle Teezer získal již řadu ocenění a doporučují ho popřední vlasoví stylisté. Štětiny kartáče Tangle Teezer, které jsou umístěny blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

  • dokonale rozčesává
  • zvyšuje lesk vlasů
  • zabraňuje dalšímu zacuchání vlasů
  • skvěle se drží v ruce
  • lze použít na suché i na mokré vlasy
  • příjemně masírujte pokožku hlavy

Originální kartáče Tangle Teezer se vyrábí ve Velké Británii, kde prochází vysokou kontrolou kvality, aby bylo zajištěno, že všechny produkty jsou vyráběny podle těch nejvyšších standardů.

Výrobce:TANGLE TEEZER
Barva:fialovo/růžová
Kód produktu:TT_O fialovo/růžová

Vaše hodnocení, doporučení pro další nakupující

Zdenka: 21.09.2015 14:18 Dobrý den,dnes došel s kartáčem TT,je super .Děkuji moc za ochotu krásné zboží a dáreček navíc .Všem moc ráda doporučuji.Mějte se krásně Zdenka
ryché, bezproblémové.. : 16.03.2015 19:15 krásně zabaleno, doručeno v termínu.. komunikace a samotný obchůdek bezproblémový!! DOPORUČUJI!!!!
Výborný! Doporučuji!: 10.03.2015 10:14 Vybrali jsme, zaslali okamžitě a nemůžeme si stěžovat, nekudlí dcerce vlásky a jsme spokojení :-) Hanýška

akce na vybrané produkty platí pouze do 31.12.2018

Horoušánská 234/9
25081 Nehvizdy

info@jehacko.cz
(+420) 602 573 981

Logo Gopay