Vybavte se na léto

Jehacko.cz

0 Kč

Vybavte se na léto

http://www.jehacko.cz/cs/ponorka-s-vodni-stanici/Vybavte se na léto - tipy na vychytávky jak si užít vody a sluníčka

Jak si skvěle užít letního počasí

 

Zabavte děti u vody a ochraňtě je před množstvím slunečních paprsků

 

http://www.jehacko.cz/cs/plazovy-stan-compact/http://www.jehacko.cz/cs/ponorka-s-vodni-stanici/Ideální na léto jsou hračky do vody - od chytání rybiček do síťky, poustění lodičky po důmyslné hračky, které děti pobaví. Hračky můžete využít i doma ve vaně. Na tréning o baénu - idální!!! :-)
http://www.jehacko.cz/cs/detsky-stan-indianske-typi-scratch/

http://www.jehacko.cz/cs/hudebni-kachni-draha/Perfektně na dovolenou k moři užijete přístřešek proti sluníčku. Lehce sbalitený do vaku. Malý, lehký skladný a přitom neocenitelný pomocník.

Nebo na zahradu - týpíčko - jako praví indiáni :-) Skvělým tipem na letní měsíce je "zdravá lahev", která nezapáchá a neplesniví. Snadno ji umyjete, má široké hrdlo a je vhodná také k mytí v http://www.jehacko.cz/cs/zdrava-lahev-ponorka-0-5l/myčce. Perfektní český výrobek.

Do každé tašky i kabelky. Revoluční hřeben Tangle Teezer - pro holky i maminky, na miminkovské vlásky  dlouho kštici. Také barvy pro táty a klučíky. U nás za cenu, kterou jinde nenajdete :-) Dlouhovlásky navíc ocení gumičky Invisibobble - které netahají a neuchají vlasy.Vše nakoupíte u nás na www.jehacko.cz

 


 


 

 

 


 

 

 

 

akce na vybrané produkty platí pouze do 31.12.2020

Horoušánská 234/9
25081 Nehvizdy

info@jehacko.cz
(+420) 602 573 981

Logo Gopay